Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

poniedziałek, 8 stycznia 2018

Jak leczyć uzależnienia? Gabor Mate

Co prawda film ten był już swego czasu zamieszczany na psychice, jednak z jakiegoś powodu został usunięty z YouTube i tamta notka pozostała "bezfilmowa" - zerknijcie ze względu na komentarze (klik).
Udało mi się jednak odnaleźć działający film i zamieszczam ponownie. KTO NIE WIDZIAŁ - WARTO!
Gabor Maté jest kanadyjskim lekarzem węgierskiego pochodzenia, który specjalizuje się w badaniu i leczeniu uzależnień, a także jest powszechnie uznawany za jego unikalne spojrzenie na Attention Deficit Disorder i jego mocno zakorzenioną wiarę w związek pomiędzy umysłem a zdrowym ciałem. Popularny mówca i lider seminariów w powyższej tematyce, jest stałym felietonistą Vancouver Sun i The Globe and Mail. Wikipedia.

3 komentarze:

Wrocławianin pisze...

Dziękuję, że ponownie zdecydowałeś się wkleić ten film. Pokazuje naprawdę ważną rzecz i udowadnia, że nałogi zmieniają człowieka. Uważam, że każdy kto ma problem z jakimś uzależnieniem powinien go koniecznie obejrzeć.

Bartek pisze...

Bardzo dobry film. Z własnych doświadczeń wiem, że warto spotkać się z psychiatrą i porozmawiać.

Adam pisze...

Znam ten film. Zdecydowanie warto go zobaczyć. Trochę zmienia perspektywę. Parę osób z mojego otoczenia powinno go obejrzeć.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...