"Zrozum mowę ciała" - recenzja książki

Autorką recenzji książki jest psycholog Elżbieta Wawrzyniak.

Jak rozszyfrować co dana osoba myśli i czuje? Co znaczy drapanie się po rękach, poprawianie czegoś przy szyi, bujanie w przód i tył, dotykanie przedniej części szyi, opuszczone ramiona? Co mówi nam ułożenie rak, nóg i stóp?


Około 95% informacji o ludziach pochodzi nie ze słów, ale z mowy ciała. To ona ukazują nasze prawdziwe intencje i nastawienie jeśli umiemy je rozpoznać.

„Zrozum mowę ciała” to bogaty w ilustracje przewodnik, który pomoże lepiej zrozumieć komunikaty wysyłane przez innych ludzi. Autorką książki jest światowa ekspertka w dziedzinie komunikacji i języka ciała dr Lilian Glass.

Mowa ciała obejmuje takie komunikaty niewerbalne jak postawę, sposób używania przestrzeni, ruch ciała, mimikę, gestykulację.

Mowa ciała może wzmocnić wypowiadane słowa lub temu zaprzeczyć. Emocje nie kłamią. Bez względu na to, ile wysiłku byśmy włożyli, aby tłumić nasze emocje, to choćby przez ułamek sekundy dają o sobie znać.

Poradnik pomaga rozwijać umiejętności odczytywania mowy ciała, dzięki czemu uzyskasz dokładniejszy obraz tego, co przekazują ludzie, a także lepiej zrozumiesz siebie.

Poradnik zawiera ćwiczenia, które pomogą doskonalić te umiejętności. Dzięki lepszemu odczytywaniu i zrozumieniu mowy ciała, dowiesz się tego, czego inni nie mówią.

Zapraszam do lektury „Zrozum mowę ciała” Lilian Glass i odczytaj ukryte sygnały, które wysyłają do ciebie inni!


Elżbieta Wawrzyniak, psycholog

Komentarze

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne