VI Międzynarodowa Konferencja Aspects of Neuroscience


PSYCHIKA.net ma zaszczyt zaprosić Was na międzynarodową konferencję dotyczącą neuronauki. Zapowiada się bardzo interesujące wydarzenie! PSYCHIKA.net obejmuje patronatem medialnym to wydarzenie. Szczegóły poniżej w notce prasowej :)


VI Międzynarodowa Konferencja Aspects of Neuroscience

Studenckie Koło Neurobiologii UW serdecznie zaprasza na VI Międzynarodową Konferencję Aspects of Neuroscience, która odbędzie się 25–27 listopada 2016 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Konferencja Aspects of Neuroscience jest podzielona na 4 sesje tematyczne, prezentujące różne podjeścia badawcze w neuronauce: Neurobiology, Computational Neuroscience, Cognitive Neuroscience oraz Clinical Neuroscience. W tym roku wśród zaproszonych gości znajdują się wybitni naukowcy, jak prof. Eva Jablonka, prof. Giovanna Mallucci, prof. Christian Lüscher, prof. David Price, prof. Kevin Warwick i dr Daniel S. Margulies. Konferencja odbędzie się w języku angielskim.
Konferencja jest skierowana dla studentów i młodych naukowców, zarówno tych, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki w świecie nauki jak i tych, którzy dalej chcieliby rozwijać swoją karierę naukową. Uczestnicy mogą zgłaszać udział w sesjach seminaryjnych oraz sesjach plakatowych (plakaty eksperymentalne i teoretyczne)
Ostateczny termin nadsyłania abstraktów i rejestracji uczestników czynnych: 1 listopada 2016 r. Rejestracja uczestników biernych trwa do 10 listopada 2016 r.
W tym roku w programie Konferencji znajdują się także warsztaty dla uczestników oraz dyskusja z udziałem zaproszonych gości.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://neuroaspects.org/

Komentarze

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne