Robert Rutkowski o uzależnieniu

Dziś zamieszczam kolejny wywiad z terapeutą uzależnień Robertem Rutkowskim. Zapraszam!

Komentarze

 1. Bardzo wartościowy wywiad i można tylko dorzucić nazwisko takie jak Gabor Mate',który o uzależnieniach wie bardzo wiele,na YouTube można go posłuchać - polecam.

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja poproszę o odcinek gdzie pedofil uczy pedofila jak nie być pedofilem a morderca uczy morderce jak nie być mordercą , złodziej uczy złodzieja jak nie być złodziejem.
  Skoro prawdopodobieństwo tego ze jednostka dotknięta patologia osiągnie sukces w leczeniu jest takie same jak prawdopodobieństwo ze jednostka nie dotknięta patologią osiągnie sukces w leczeniu (ponieważ operują na tych samych lekturach).
  To różnica w potencjalnym sukcesie opiera się na marketingu. "Ja jestem prawdziwy przyjacielu , miałem ten sam problem."
  W takim razie rodzi się pytanie. Czy korzystanie z tego wrażenia wykreowanego w umyśle pacjenta powinno wpłynąć na obniżenie kosztów prowadzenia terapii ?
  Znając życie to raczej nie , natomiast warto podziękować specom od marketingu za to ze mogą sprzedać dosłownie wszystko i wykreować wartość z niczego czy przekuć porażkę w sukces. Józek , Maryla (lub dowolne inne) jesteście wyjątkowi bo wiecie jak uczynić produkt wyjątkowym. Jeżeli ktoś szukał sposobu jak postawić wrak na nogi aby mógł on odnaleźć się w świecie w którym znowu może wydawać pieniądze które zarobi na swoich klientach. To powinien się zwrócić do tych osób. Jeszcze raz chciałem zauważyć czym byłby świat bez speców od marketingu :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne