Warsztaty terapeutyczne dla osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD)

Kochane Czytelniczki, Kochani Czytelnicy!

PSYCHIKA.net wraz z Poradnią za Zakrętem z Poznania serdecznie zapraszają do udziału w cyklu warsztatów terapeutycznych dla osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych (problematyka DDA, DDD).

Celem warsztatów jest pomoc w zrozumieniu problematyki, praca nad rozpoznawaniem własnych trudności w funkcjonowaniu psychicznym, społecznym, w życiu osobistym i zawodowym, ale przede wszystkim nauka zdrowych zachowań i poprawa jakości bycia.

Jeśli wychowałaś/-eś się w rodzinie, gdzie istniał problem alkoholowy, narkotykowy, doświadczałaś/-es przemocy psychicznej, fizycznej i w dorosłym już życiu przeżywasz różne trudności psychologiczne, to warsztat może być właśnie dla Ciebie.

Pierwsze 2-dniowe weekendowe warsztaty już w grudniu tego roku. Ilość miejsc ograniczona. Twoja inwestycja to koszt prowadzenia zajęć + pobyt w Poznaniu. Pomożemy Ci w organizacji miejsca noclegowego.

Wyślij swoje zgłoszenie już dziś, a otrzymasz kolejne informacje prosto na maila.

Udział w warsztatach może pomóc Ci w odnalezieniu satysfakcji w Twoim życiu i rozpoczęciu świadomej drogi ku szczęśliwszemu, pełniejszemu życiu i samorealizacji.

Jeśli podoba Ci się nasza idea, bądź znasz kogoś, komu takie spotkanie może pomóc - udostępnij ten wpis na swoim profilu na Facebooku.

Wkrótce więcej szczegółów.

Zapisy: marcin.hanke@gmail.com

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne