Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

czwartek, 9 października 2014

DDA: Rozliczyć się z przeszłością


Dziś chciałbym zaprosić Was do wysłuchania ciekawej audycji radiowej na temat deficytów, problemów psychologicznych osób, które wychowały się w rodzinach z problemem alkoholowym (DDA), o rolach, jakie w swoich rodzinach, małych dysfunkcyjnych systemach społecznych, przyjmowały i które do dziś mogą być powodem wielu trudności w życiu.


Wszystkich tych, którzy doświadczają podobnie zapraszam do udziału w warsztatach psychologicznych dla osób z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD) organizowanych przez PSYCHIKA.net i Poradnię za Zakrętem z Poznania (zapowiedź warsztatów klik klik tutaj).

Jeśli dziś wyślecie swoje zgłoszenie na maila marcin.hanke@gmail.com wkrótce otrzymacie więcej informacji na temat naszych warsztatów :)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Temat audycji nieco mylacy z trescia. Uwazam, ze kwestia relacji z rodzenstwem w rodzinie alkoholowej zostala potraktowana zbyt jednostronnie. Wina obarcza sie aloholika i osobe wspoluzalezniona bo oni sprawili,ze dda ma deficyty w zyciu. To nie jest norma. W moim przypadku jest wrecz na odwrot jesli chodzi o relacje z rodzenstwem. Aczkolwiek mam deficyt w innej dziedzinie i zgadzam sie, ze rozliczenie sie z przeszloscia daje mozliwosc wyjscia poza destrukcyjny dom i wychowanie. Moze kiedys powstanie audycja na ten temat.

Sławomir pisze...

Ciężko jest wielu osobom w ogóle zrozumieć gdzie tak naprawdę leży istota problemu i źródło niepowodzeń. Ilu znamy lub nawet nie wiemy, że znamy, ludzi typu DDA?

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...