Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

sobota, 9 sierpnia 2014

DDA, emocje i uczucia

Dziś zapraszam Was do wysłuchania bardzo ciekawej audycji radiowej na temat trudności z przeżywaniem uczuć przez osoby z syndromem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Warto!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dzień dobry! Uważam, że tematyka jest bardzo ciekawa i na czasie. Ciężko się odnaleźć w środowisku, gdy ludzie mówią że to dziecko, dzieci alkoholików lub alkoholika. Ciężko znaleźć uznanie i szacunek. Niektórym dzieciom zdarza się zdobyć sukces w małżeństwie i zawodowy, ale wiele z nich cierpi. To co najczęściej przeżywają tacy ludzie to odrzucenie, poczucie inności. Jednak nie należy się załamywać i trzeba wierzyć w swoją wartość jako człowieka. Byleby nie iść w ślady uzależnionych.

Anonimowy pisze...

Nie możemy odpowiadać za uczucia naszych rodziców! To co czuję jest moje i tylko moje i jest prawdziwe. Nie jestem cyborgiem :( Myślę, czuję, jestem i odbieram też uczucia i emocje innych!

Psychologiczne demony pisze...

Słuchałam, miałam gesia skore, przezylam to wszystko raz jeszcze. W pelni oddaje rzeczywiste odczucia ludzi ktorych dotknal ten problem.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...