Rozwiązanie konkursu "Im szybciej idę..."

Dziś zapowiadane rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania były książki "Im szybciej idę, tym jestem mniejsza". Informacje o konkursie zamieszczone były tutaj.
A oto zwycięzcy.
Książki ufundowane przez wydawnictwo Media Rodzina otrzymują: ....................

  • Magda
Panie Marcinie!
Być może ta książka pomoże mi zrozumieć moją babcię, której po prostu nie lubię… (zajęło mi 25 lat, żeby się do tego przyznać przed samą sobą)
Pozdrawiam ciepło,
Magda

  • Tomasz
Witam!
Książkę chciałbym otrzymać ze względu na interesującą treść opisaną w recenzji. Na pozór fabuła książki wydaje się być nieciekawa . Opisuje życie osoby cichej , samotnej , ukrywającej się przed światem. W dzisiejszym rozkrzyczanym świecie takich ludzi często się nie zauważa. Jednak osoby takie jak bohaterka książki to ludzie o bogatym życiu wewnętrznym i w swoim małym gronie ludzi , w którym żyją, są często wielkim wsparciem dla innych , obdarzając ich radością i miłością.
Pozdrawiam
Tomasz

  • Joanna
Witam Pana,
Bardzo chciałabym otrzymać tę książkę ponieważ zainteresowała mnie recenzja, którą przeczytałam na jej temat. Szczerze, chciałabym podarować ją mojej córce, która przypomina główną bohaterkę, ale nie widzi sensu w swoim życiu. Może ta książka uzmysłowi jej, że jej życie też może być wartościowe, zabawne, że z życia można wyciągać pozytywy ... Że nie każdy musi żyć tak jak mu pokazują w TV, że powinien mieć i bywać i takie tam telewizyjne bzdury. Ludzie popadają w depresje i sami zakładają sobie pętle na szyje. Gubią swoje wartości, talenty ... Może ta lekka na pozór, wakacyjna lektura pokaże mojej córce, że jest coś więcej, i że Ona to ma i może to z siebie wydobyć i włożyć do swojej kapsuły czasu ... Pozdrawiam


Gratuluję wszystkim i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach na PSYCHIKA.net :)) Marcin.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne