Co czuje żona alkoholika?

Photo credit: Michelle Brea / Foter / Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-NC-SA 2.0)
Zapraszam do wysłuchania ciekawej audycji radiowej na temat osób współuzależnionych...

Komentarze

 1. Ciekawe,inspirujące.Pozwalające spojrzeć na współuzależnienie oczami żony alkoholika.

  OdpowiedzUsuń
 2. Współuzależnienia są coraz częściej spotykane i warto o nich mówić. Wydaję mi się, że najważniejsze jest zrozumienie problemu i tego, że w pojedynkę nigdy nie doprowadzi się do zaprzestania nałogu. Należy szukać pomocy u specjalistów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Terapeutka mojejżony zaleciła aby zostawić alkocholika(czyli mnie),to jedyna droga do wyttrzezwienia, chociaż ja nie pije od wdóch lat i mam swojego terapeutę który mi pomaga lecz uważam że stwierdzenie typu <wczesniej czy pózniej i tak wróci do nałogu<nic nie daje co wy na to.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dzieki za ta audycie. Calkowide lustro mojego zycia
  1. dom dziecka dziecko niechciane
  2.adopcja i pedofil ojczym
  3.Matka- 'wyrodna corka'
  4.maz alkocholik
  5.nigdy niespelnione marzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego chyba nie zrozumie nikt kto nie był w takiej sytuacji. To trzeba przeżyć, żeby zrozumieć. Mój ojciec zawsze pił i gdy wyprowadziłam się z domu, myślałam, że to koniec koszmaru. Dopóki mój mąż po wielu latach małżeństwa nie zaczął pić. To były ciężkie chwile, dużo razy chciałam odejść. Walka trawała bardzo długo i ostatecznie, gdy postanowiłam się wyprowadzić, mąż zapisał się na terapię. Był w Koszalinie w prywatnym ośrodku Wsparcie przez kilka tygodni. I w końcu wrócił trzeźwy i jest taki, jak był na początku naszej znajomości. Wspólnie liczymy teraz dni naszego nowego życia. Dzięki tej terapii odzyskałam ukochanego.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne