Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

wtorek, 17 czerwca 2014

Co czuje żona alkoholika?

Photo credit: Michelle Brea / Foter / Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-NC-SA 2.0)
Zapraszam do wysłuchania ciekawej audycji radiowej na temat osób współuzależnionych...

5 komentarzy:

Beata W. pisze...

Ciekawe,inspirujące.Pozwalające spojrzeć na współuzależnienie oczami żony alkoholika.

Marzena pisze...

Współuzależnienia są coraz częściej spotykane i warto o nich mówić. Wydaję mi się, że najważniejsze jest zrozumienie problemu i tego, że w pojedynkę nigdy nie doprowadzi się do zaprzestania nałogu. Należy szukać pomocy u specjalistów.

Anonimowy pisze...

Terapeutka mojejżony zaleciła aby zostawić alkocholika(czyli mnie),to jedyna droga do wyttrzezwienia, chociaż ja nie pije od wdóch lat i mam swojego terapeutę który mi pomaga lecz uważam że stwierdzenie typu <wczesniej czy pózniej i tak wróci do nałogu<nic nie daje co wy na to.

Anonimowy pisze...

Bardzo dzieki za ta audycie. Calkowide lustro mojego zycia
1. dom dziecka dziecko niechciane
2.adopcja i pedofil ojczym
3.Matka- 'wyrodna corka'
4.maz alkocholik
5.nigdy niespelnione marzenia

Sylwia pisze...

Tego chyba nie zrozumie nikt kto nie był w takiej sytuacji. To trzeba przeżyć, żeby zrozumieć. Mój ojciec zawsze pił i gdy wyprowadziłam się z domu, myślałam, że to koniec koszmaru. Dopóki mój mąż po wielu latach małżeństwa nie zaczął pić. To były ciężkie chwile, dużo razy chciałam odejść. Walka trawała bardzo długo i ostatecznie, gdy postanowiłam się wyprowadzić, mąż zapisał się na terapię. Był w Koszalinie w prywatnym ośrodku Wsparcie przez kilka tygodni. I w końcu wrócił trzeźwy i jest taki, jak był na początku naszej znajomości. Wspólnie liczymy teraz dni naszego nowego życia. Dzięki tej terapii odzyskałam ukochanego.

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...