Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

piątek, 30 maja 2014

Jacek Wiatr: do Czytelników

Zamieszczam list mojego kolegi Jacka Wiatra do Czytelników jego nowej powieści "Modlitwa o recykling", która zaczęła ukazywać się na PSYCHIKA.net.  Kliknijcie tutaj, jeśli chcecie przeczytać dotychczas opublikowane części powieści Jacka.

Szanowni Czytelnicy,
pragnę poinformować, że tymczasowo wstrzymałem pracę nad nową książką, którą obiecałem umieszczać na łamach psychiki.net. 

Sytuacje w życiu prywatnym oraz pewne zawirowania zawodowe, zmusiły mnie do tymczasowego zaniechania pracy nad powieścią, która nieustannie krąży jednak w mojej głowie. Jeżeli tylko uda mi się powrócić w codzienności na pewien tor i będę w stanie dostatecznie poświęcić się pracy na rzecz Modlitwy o recykling, uczynię to z niesłychaną przyjemnością, a przede wszystkim z ulgą przelania na papier wszystkiego, co już dawno przelane powinno zostać. Odbiorcy należy się obraz uczciwy i możliwie najprecyzyjniej określony, nie zamierzam umieszczać fragmentów tworzonych na siłę i pokątnie, których ostateczności sam nie byłbym pewien.

Z wyrazami szacunku 

Jacek Wiatr

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...