Rozwiązanie konkursu "Lekcje życia"

Dziś rozwiązanie konkursu Lekcje życia. Nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Media Rodzina otrzymają: Marzena, studentka24 i Agata. Gratulujemy :-)

Chciałabym przeczytać książkę "Lekcje życia", ponieważ od paru miesięcy zastanawiam nad swoim własnym. Jestem młodą osobą i zaczęłam zadawać sobie pytania jak chce by wyglądało moje życie, czy obecny styl życia mi odpowiada, co zrobić by odnaleźć głębszy sens i radość. Mam wrażenie, że bardziej wegetuje niż żyje. Nie chcę obudzić się, gdy będzie za późno. Myślę, że przeczytanie tej książki byłoby dla mnie natchnieniem i pomocą.

Marzena

Witam,
Chciałabym otrzymać tę książkę, gdyż jestem w takim okresie, kiedy potrzebuję czegoś, co doda mi dużo odwagi. Walka z "całym światem" nie jest taka ciężka, jak walka z samym sobą tzn. pomiędzy tym co czujesz, a tym co mówi większość ludzi, szczególnie rodzina. Chciałabym poczuć, że zasługuję na miłość o której wszyscy mówią i wszyscy pragną doświadczyć. Chciałabym uwierzyć, że warto czasami się sprzeciwić, pójść za głosem serca i być sobą.

Pozdrawiam, studentka24

Jestem właśnie na etapie szukania inspiracji, aby odnaleźć radość z codziennego życia, w którym przeważa rutyna. Gdzieś zgubiła się moja radość życia, sens z wykonywania codziennych obowiązków. Problemy dnia codziennego (te większe i te całkiem spore), a przede wszystkim brak porozumienia z najbliższymi spowodowały, że jest we mnie strach o dziecko, o siebie i każdy kolejny dzień. Wiem, że książka nie rozwiąże moich problemów - z nimi musze zmierzyć się sama, mam jednak nadzieję, że stanie się inspiracją do podjęcia walki o siebie.

Pozdrawiam
Agata

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne