Konferencja "Barwy Gestalt" - Spotkanie z Irvinem Yalomem

Już wkrótce, bo 25 kwietnia, w przepięknym Krakowie odbędzie się konferencja "Barwy Gestalt" - Spotkanie z wybitnym psychoterapeutą Irvinem Yalomem.

Z ramienia PSYCHIKA.net będą na niej obecne moje dwie koleżanki, które kochają psychologię i przygotują dla Was relację z konferencji :))

A oto informacje na temat wydarzenia:

KONFERENCJA BARWY GESTALT

SPOTKANIE Z IRVINEM YALOMEM, WYKŁADY, PANELE, WARSZTATY ROZWOJOWE.

Data: 25-04-2014

Miejsce: Hotel Park Inn w Krakowie

Zapraszamy na pierwsze w Polsce multimedialne spotkanie z Irvinem Yalomem, wybitnym psychoterapeutą, doktorem nauk Irvin-Yalompsychiatrycznych na uniwersytecie Stanforda w USA.

Irvin Yalom będzie gościem honorowym konferencji "Barwy Gestalt" organizowanej przez Instytut Terapii Gestalt w Krakowie w centrum konferencyjnym hotelu Park Inn w Krakowie w dniu 25.04.2014r.

Konferencja będzie składała się z dwóch części. Pierwsza to warsztaty, treningi, panele dyskusyjne poświęcone właśnie barwom Gestalt czyli jak wieloaspektowo można wykorzystać ten jeden z najstarszych nurtów psychoterapeutycznych w codziennym życiu zarówno prywatnym, zawodowym (wiele sposobów kontaktu z klientami biznesowymi, pacjentami, rozpoznawanie własnych emocji i sposoby radzenia sobie z nimi, praca z ruchem i sposoby jej wykorzystania w codziennym życiu, co nam o nas mówi nasze ciało, mediacje, dla studentów warsztaty planowania kariery zawodowej).

Druga część to wykład wybitnego amerykańskiego psychoterapeuty i superwizora Jay’a Lewina, który mówił będzie o Gestalcie jako psychoterapii, ale także o jego zastosowaniu w pedagogice, biznesie i innych dziedzinach. Głównym punktem drugiej części konferencji będzie spotkanie z profesorem psychiatrii Irvinem Davidem Yalomem - bezpośrednie połączenie multimedialne. Na życzenie profesora, poza jego krótkim wykładem, większość czasu zajmie interaktywna dyskusja z uczestnikami konferencji.

Program konferencji dostępny tutaj. PSYCHIKA.net zaprasza :))

Komentarze

  1. Ehh,,,myslalam, ze przyleci...Mindell bedzie w tym samym czasie we wlasnej osobie w Warszawie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też myśle, że byloby super zobaczyć Yaloma osobiście, ale w odróżnieniu od Mindell'a, który ma 2-dniowe seminarium, on ma na konferencji jedynie wykład...no i pierwsza zgłaszam się na warsztat z Yalomem, gdyby w końcu tu przyjechał:)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne