Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

niedziela, 13 października 2013

"Powietrze po deszczu" Jacek Wiatr - recenzja książki


Dzisiaj zamieszczam recenzję książki, którą napisał mój znajomy. Niedawno wysłał mi ją pocztą. W pierwszej chwili byłem zdziwiony, że napisał książkę. Ucieszyłem się, ale jednocześnie obawiałem, czy będzie dobra... Niepotrzebnie.

Książkę czyta się szybko, a fabuła jest wciągająca. Styl pisania mojego znajomego okazał się zaskakująco dobry i miejscami bardzo poetycki. Nie minął wieczór i byłem w połowie książki, później celowo opóźniałem czytanie, widząc, że zbliżam się do zakończenia opowieści.

Życie młodych ludzi w niej opisane nie jest łatwe ani piękne, ale na pewno prawdziwe. Bohaterowie zmagają się z wyborami, które prędzej czy później każdy z nas musi lub będzie musiał dokonać. Co jest ważne w życiu? Czy warto uciekać przed miłością? Jak pogodzić się z otaczającą rzeczywistością i jednocześnie pozostać sobą? Poczuć powietrze po deszczu...

Zachęcam do lektury i dyskusji.

Książkę można kupić tutaj.

4 komentarze:

Joanna Bura pisze...

Witam ! Z recenzji książki wynika, że porusza istotne tematy min: ,,Co jest ważne w życiu? Jak pogodzić się z otaczającą rzeczywistością i jednocześnie być sobą,,. W sumie w obecnych czasach trudno być sobą, trzeba być dobrym aktorem. Nazwałabym to sztuką bycia. Dziękuję

Marcin Hanke pisze...

Joasiu, dziękuję za Twój komentarz :)

Adamek pisze...

Wkrótce idę na dłuższe zwolnienie lekarskie i będę miał okazję nadrobić zaległości jeżeli chodzi o książki. Szukam ciekawych propozycji z dziedziny psychologia i do mojej listy dopisuję również tą książkę :)

Anonimowy pisze...

Gratuluje autorowi:)

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...