Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

niedziela, 25 sierpnia 2013

Ogłoszenie wyników konkursu o borderline

Dziś zapowiadane rozwiązanie konkursu o borderline. Nagrody w postaci książek "Borderline - jak żyć z osobą o skrajnych emocjach" ufundowane przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne otrzymają...


  • czarny_ptaszek

"Bardzo chciałabym otrzymać tę książkę, ponieważ zaburzenie osobowości Typu borderline jest niezwykle interesujące pod każdym względem. Pierwszy raz zetknęłam się z nim oglądając na studiach film „Przerwana lekcja muzyki”. Zaciekawił mnie on i sięgnęłam po książkę, która okazała się pasjonującą lekturą (życiorys autorki, którą jest Susanna Kaysen). Zaburzenie osobowości typu borderline ma ciekawą genezę. Myślę, że książka ta byłaby dla mnie interesująca ze względu na kierunek studiów (psychologia), ale też ze względu na lesze zrozumienie problemu osób zmagających się z tym zaburzeniem."

oraz

  • Inosmnia

"Witam, Zgłaszając się na terapie zdiagnozowano mnie jako borderline. Książkę tą chciałabym podarować mojemu najwspanialszemu pod słońcem partnerowi aby mógł żyć ze mną i nie zwariować:)Pomimo mojej pracy nad sobą i naszej pracy w tworzeniu zdrowych więzi i relacji-czasem jest nam bardzo ciężko."


Gratuluję Zwyciężczyniom. A pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie! Jednocześnie zapraszam do regularnego zaglądania na PSYCHIKA.net, ponieważ niebawem pojawi się kolejny konkurs, w którym będzie można wygrać tę (klik klik) książkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...