To nie jest kraj dla gejów

W środę 17 lipca Królowa Elżbieta II zatwierdziła ustawę o małżeństwach homoseksualnych. Osoby tej samej płci mogą pobierać się też w Holandii, Belgii, Hiszpanii, Francji, Danii, Norwegii, Szwecji, Portugalii i Islandii.

A my? A my mentalnie wciąż jesteśmy gdzieś pomiędzy... Pomiędzy krajami cywilizowanymi a Ugandą... Obejrzyjcie film.

"Znany prezenter radiowy Scott Mills wyrusza do Ugandy, by przekonać się, jak traktowane są w tym kraju osoby homoseksualne. Podróż jest dla niego, zdeklarowanego geja, prawdziwym szokiem."

Komentarze

 1. "Pomiędzy krajami cywilizowanymi a Ugandą..."

  żałosne stwierdzenie. Spójrz na całą Ziemię, wszystkie kraje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Geje, geje, homoseksualizm. Gdzie się nie obejrzę, dajcie już z tym spokój, każdy wie, że istnieją, co poniektórzy akceptują w takim czy innym stopniu ich odmienność, jak dla mnie cały hype z nimi związany (bo jak inaczej to nazwać)przerasta pojęcie. Pochody, przemówienia, naciski na władzę żeby móc brać śluby (żenić, wychodzić za mąż?), we Francji chcą usunąć, o ile już tego nie zrobili określenia - ojciec, matka i wiele innych przypadków, dzięki którym stwierdzam, mam już dość tej mody na homoseksualizm!

  OdpowiedzUsuń
 3. Toleruję osoby o odmiennej orientacji seksualnej, szanuje ich jako ludzi, staram się zrozumieć ich i problemy, z jakimi się borykają. Nigdy bym takim osobom nie ubliżyła, nie obrzucałabym żadnymi wyzwiskami. To jest ich wybór, ich życie, więc nie ma co się wtrącać. Dla mnie jednak i tak najważniejszy pozostanie związek kobiety i mężczyzny, chociażby ze względu na prokreację, tego będę się trzymać i nic i nikt nie zmieni moich poglądów.
  Żyjemy w chrześcijańskim, katolickim kraju, a życie ludzi wierzących opiera się na fundamentalnych wartościach i prawach, które nadał sam Bóg, więc dla kręgu ludzi wierzących szokiem jest, kiedy publicznie całują się, obściskują, biorą śluby osoby tej samej płci ! Jesteśmy przyzwyczajeni do związków heteroseksualnych, więc nie dziwmy się negatywnej reakcji ze strony Polaków, bo trudno jest to zaakceptować ! Nie wiem, na moje Polska nie jest gotowa na przyjęcie ustawy o zawieraniu małżeństw homoseksualnych i nie wiem, czy kiedykolwiek będzie.....

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne