Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

niedziela, 9 czerwca 2013

Gdzie najlepiej studiować psychologię?

Na pewno część Czytelników PSYCHIKA.net zastanawia się nad studiami psychologicznymi a co za tym idzie nad uczelnią, gdzie podjąć te studia.

Nie ma co owijać w bawełnę. Czasami inwestycja w przeprowadzkę do innego miasta w celu podjęcia studiów właśnie tam może zaprocentować w przyszłości podczas szukania pracy. Dyplom dobrej uczelni to dyplom dobrej uczelni - z tym się nie dyskutuje. Twarda rzeczywistość.

Oto aktualny ranking studiów psychologicznych przygotowany przez miesięcznik edukacyjny "Perspektywy" oraz dziennik "Rzeczpospolita". Zapraszam do pogawędek na temat studiów psychologicznych w komentarzach poniżej...

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

moze przydalby sie wpis 'czy oplaca sie studiowac psychologie' i czy bedzie co po tym robic

Anonimowy pisze...

Anonimowy - nie, nie opłaca się studiować psychologii (ani niczego innego), jeśli ktoś myśli, ze praca sama do niego przyjdzie:-)

simi. pisze...

Ooo widzę uczelnia na której studiuję jest na 15 pozycji, sądzę że to wysoko biorąc pod uwagę że jest w rankingu z państwowymi uczelniami :) Sama studiuje psychologie na WSFiZ i jestem bardzo zadowolona, wykladowcy wymagający, ogólnie wielu profesorów jest z państwówek tj UW czy SGH i trzymaja poziom uczelni, bardzo fajna szkoła!

Anonimowy pisze...

A co myślicie o UŁ?

Anonimowy pisze...

Wybieram na wyzsza szkole bezpieczenstwa bo otworzyli Psychologie i maja duży wybró ciekawych specjalności. wybieram się tam też ze względu na rozbudowany system stypendialny i pozytywne opinie o tej szkole

Anonimowy pisze...

Ja postanowiłam się wybrać na wyzsza szkole bezpieczenstwa bo otworzyli Psychologie i maja duży wybór ciekawych specjalności. sa one moim zdaniem lepiej dobrane pod katem wymagan pracodawców, nie jest to typowa psychologia. Poza tym w koncu ktos złamał monopol uczelni panstwowych na ten kierunek

Anonimowy pisze...

Też wybrałam wyższą szkołę bezpieczeństwa i cieszę się, że mają tam opcję studiowania od naboru zimowego

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...