HASZYSZ - film o narkotyku

To najlepszy film o haszyszu, jaki oglądałem. Poznajcie skutki zażywania tego narkotyku i pamiętajcie, że nie ma z nim zabawy. Tym z Was, którzy uzależnili się od niego, zalecam leczenie odwykowe. Listę placówek pomocowych można znaleźć na stronie narkomania.org.pl. Nie czekajcie na następny etap autodestrukcji.

Komentarze

 1. Bardzo fajny film, duzo ciekawych informacji. Teraz moje zdanie. Jestem za legalizacja konopii. Jestem za prawdziwa edukacja a nie slepym powtarzaniu stereotypow i bredni. Rzad to mafia, ktora robi ludziom wode z mozgu aby zrobic zysk. Konopie sa dobre.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszelkie nałogi są ...nałogami - więc panują nad nami, zmieniają nas. Z drugiej strony, jak odnieść się do faktu twórców narkomanów, których czytamy, podziwiamy - choćby Witkacy, ale przykłady można mnożyć. Pewnie trudno byłoby znaleźć dziś uznanego muzyka, który nie korzysta z ,, form pobudzenia mózg''- że nie wspomnę ...o lekarzach, którzy pracują po ileś tam godzin i żeby być wydolnym wspierają się niczym innym, jak dopalaczami- nie tylko oni...Zupełnie innym tematem jest narkotyzowanie dla zapomnienia - to straszne i smutne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przerażające jest to, że ludzie dla swojego zysku chętnie trują innych, twierdząc, że nie mają wyboru, za pieniądze kupują bezpieczeństwo swoje aby nie zostali przyłapani na przemycie, nie ważne, dla nich nie jest ważne, że ktoś inny poniesie konsekwencje. Przemytnik chce kasę dla swoich dzieci a przez to "zabija" inne.
  Po co ludziom narkotyki, aby zabijać siebie? Po co legalizacje? Aby większą ilość osób mogła siebie krzywdzić. Jaki sens brać narkotyki, zapłacić za nie duże pieniądze tylko po to aby przyjemność mieć na chwilę a potem przez dłuższy czas ponosić konsekwencję.

  OdpowiedzUsuń
 4. W 2005r. miałem wypadek, śpiączka,krwiak mózgu, wylew podpajęczynówkowy,lewostronny niedowład,musiałem nauczyć się życia od początku w ciele 25 latka .Zacząłem się interesować jak zniwelować spastyke, zszokowało mnie to co przeczytałem, MARIHUANA pozytywnie wpływa na moją dolegliwość. Używałem jej komercyjnie wcześniej a teraz miałem zacząć się nią leczyć ;-}
  Podszedłem do tego z głową, za uwarzyłem że MJ pomaga, a tytoń szkodzi. Zacząłem palić czystą MJ bo za uwarzyłem że tytoń spina mi mięśnie gładki. Jak zacząłem przyjmować czystą MJ to automatycznie mniejszej ilości potrzebowałem do rozluźnienia mięśni, wcześniej pomogło mi jako środek przeciw bólowy podczas rehabilitacji.
  Tżeba wiedzieć że ile odmian tyle zastosowań.
  https://www.facebook.com/Gutkowy?ref=tn_tnmn

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystko jest dla ludzi którzy znają umiar, myślę, że ciężko z tym dyskutować.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne