Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

niedziela, 25 listopada 2012

Potęga wrażliwości i ZAPOWIEDŹ KONKURSU

Temat wrażliwości bardzo Was interesuje, co widać po liczbie komentarzy pod wpisem "Wrażliwość: przekleństwo czy błogosławieństwo?".

Wielu "wrażliwców" nie ma łatwego życia. Chcą być perfekcyjni, bo czują się źle z własną niedoskonałością, a kiedy im nie wychodzi jeszcze bardziej zapadają się w sobie samych. Czują wstyd, obwiniają się, uzależniają od używek...

Dziś chcę zaprosić Was do obejrzenia niesamowicie ciekawej prezentacji badaczki Brene Brown na temat wrażliwości. Autorka dzieli się w niej wynikami swoich badań oraz głębokimi, osobistymi spostrzeżeniami na temat istoty człowieczeństwa...

Warto obejrzeć. Warto podzielić się tym ze znajomymi. Zapraszam.


Prawda, że wzruszająca prezentacja?

Już wkrótce na blogu PSYCHIKA.net pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać książkę Brene Brown pod tytułem "Dary niedoskonałości. Jak przestać się przejmować tym, kim powinniśmy być, i zaakceptować to, kim jesteśmy."

To książka, która z pewnością pomoże niejednemu perfekcjoniście pokochać samego siebie.


Aby nie przegapić konkursu, koniecznie czytajcie PSYCHIKA.net regularnie...

5 komentarzy:

gosia pisze...

przesłuchałam 4 minuty....i cięzko mi to słuchać dalej,zbyt mało ciekawie ta pani mówi,nic nie porywa

Anonimowy pisze...

Piękny wykład, więc nie bądźmy pesymistami, myślmy pozytywnie; cieszmy się z tego co mamy i nie narzekajmy a będzie dobrze.

Anonimowy pisze...

Gosiu, nie wiesz co tracisz :) przesłuchaj więcej , to co mówi ta pani jest naprawdę interesujące. Mówi ona o emocjach, związkach, tym co buduje nasze życie. Możliwe że początek wydaje się Ci nie zbyt ciekawy. Ja obejrzałam cały filmik. Opowiada z poczuciem humoru o swoim badaniu,ma w sobie tyle ekspresji. Jak obejrzałam ten filmik, mam tyle uznania dla niej za wytrwałość w tak trudnych badaniach, badaniach za wstydem. Gorąco zachęcam do uważnego oglądania :)

Anonimowy pisze...

To cały sens bycia szczęśliwym w najmniejszej i najpiękniejszej pigułce, a nawet najsmaczniejszej :)
ela

Clara Fabio pisze...

Bardzo przepraszam, że mój komentarz odbiega od zasadniczego tematu, ale "Schizofrenia zabrała mi Syna..." - przeczytaj, proszę mój blog o chorobie, która dzień po dniu zabierała i wyniszczała mojego Syna, a rodzinę dewastowała psychicznie. Być może moje zapiski pomogą Ci bardziej świadomie spojrzeć na ten problem. Większość nie zdaje sobie sprawy ile ludzi wokół nas cierpi na tę chorobę. MY - po ciężkiej walce przegraliśmy bitwę...

Wejdź, proszę na moją stronę http://schizofreniamojegosyna.blogspot.com/

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...