Już ponad 2.500 osób prenumeruje powiadomienia o nowych wpisach na PSYCHIKA.net


Popularyzując psychologię w internecie, niezmiernie cieszę się, że już ponad 2.500 osób prenumeruje powiadomienia o nowych wpisach na blogu PSYCHIKA.net.

Ci z Was, którzy jeszcze tego nie zrobili, mogą zapisać się w każdej chwili (oczywiście bezpłatnie), podając w polu powyżej swój adres e-mail a następnie postępując wg wyżej wymienionych wskazówek...

Cieszę się, że blog chce współtworzyć coraz więcej osób związanych z psychologią i innymi naukami społecznymi. Wszystkich zainteresowanych pisaniem artykułów dla PSYCHIKA.net odsyłam tutaj.

Blog istnieje już ponad 4 lata... Przez ten czas wiele się wydarzyło w moim życiu osobistym i zawodowym... Wcale jednak nie mam zamiaru kończyć pisania ;) Myślę, że to dopiero początek ;)))

Chciałbym kreować to miejsce w jak najbardziej ciekawy dla Was sposób, dlatego proszę Was o pozostawienie komentarza, który zawierać będzie informacje o tym, czym w życiu się zajmujecie (chodzicie do szkoły - jakiej?, studiujecie - co? pracujecie - w jakiej branży?) i czego najbardziej oczekujecie od psychiki (encyklopedycznej wiedzy? rozrywki popularnonaukowej? komentarzy do wydarzeń społecznych?). A może oczekujecie jeszcze więcej konkursów z nagrodami? Napiszcie poniżej. To pomoże mi przygotowywać dla Was jeszcze bardziej interesującą treść :)

Dziękuję Wam za to, że czytacie psychikę! 
Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy rozpoczęli dziś NOWY ROK SZKOLNY życzę sprawiającej radość owocnej edukacji :)

Komentarze

 1. Im więcej na psychice informacji na temat najnowszych badań, tym lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja maluję i sprzedaję swoje obrazy:) MYślę, że oczekuję wszystkiego, co wymieniłeś.

  OdpowiedzUsuń
 3. oby studia doktoranckie z socjologii + pracuję w branży interaktywnej (nie licząc pisarstwa, dziennikarstwa, webmasteringu, aktywizmu i paru innych ;)
  Nie mam pojęcia czego oczekuję, bo kiedy oczekuję, to piszę :)
  o, wiem! wynagrodzenia dla autorów - nawet symbolicznego (typu jakaś książka raz na ileś tekstów czy bilet do kina :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem blogerem, prowadzę blogi z zakresu psychologii, finansów, literatury i planuję poszerzyć te tematyki. Oczekuję przede wszystkim ogromu wartościowych informacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajny blog, muszę polecić go koleżankom

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne