Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

piątek, 31 sierpnia 2012

II Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców "Oblicza Neuronauki"Informacja prasowa.

W dniach 16-18 listopada 2012 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej konferencji "Oblicza Neuronauki". Organizatorem wydarzenia są członkowie Studenckiego Koła Naukowego Neurobiologii działającego przy Uniwersytecie Warszawskim.

W ramach konferencji zaplanowano sesję posterową oraz pięć sesji referatowych obejmujących następujące bloki tematyczne:
- Neurobiologia
- Neuropsychologia
- Neurologia i neurochirurgia
- Neuroinformatyka
oraz
- Pogranicza neuronauki

Każda z sesji tematycznych będzie poprzedzona wykładem zaproszonego gościa, specjalisty w danej dziedzinie. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą technologie innowacyjności.

Prelekcje studenckie będą odbywały się równocześnie w dwóch salach, w wersji podstawowej (referaty przeznaczone dla słuchaczy początkujących w danej dziedzinie) oraz rozszerzonej (dla osób już posiadających podstawy merytoryczne). Prelegenci będą mogli zgłaszać wystąpienia 15-minutowe (standard) lub 5-minutowe (flash). Konferencja odbędzie się w języku polskim i skierowana jest do studentów nauk przyrodniczych, ale także do osób nie związanych ze środowiskiem naukowym. Rejestracja już w trakcie! Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.neuronauka.org.

Zapraszamy do udziału!

PSYCHIKA.net jest jednym z Patronów Medialnych Konferencji "Oblicza Neuronauki".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...