Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

środa, 27 czerwca 2012

Przygotuj się na KONKURS!

Kochane Czytelniczki, Kochani Czytelnicy!

Jak wiecie, od kilku miesięcy współpracuję z wydawnictwami, które mają w swojej ofercie ciekawe książki psychologiczne. Recenzuję je i organizuję konkursy, w których mam zazwyczaj kilka egzemplarzy recenzowanych książek do rozdania (wcześniejsze konkursy np. tu i tu).

Bardzo miło mi poinformować Was, że już wkrótce na blogu pojawi się kolejny konkurs z bardzo fajnymi (optymistycznymi) książkami do wygrania :D

Jak nie przegapić konkursu na PSYCHIKA.net?

Aby nie przegapić konkursowego posta, najlepiej zapisać się na "newsletter" wpisując powyżej swój adres e-mail i aktywując subskrybcję – poprzez kliknicięcie na link w mailu. Od momentu rozpoczęcia subksrybcji, będziecie otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową powiadomienia o każdym nowym wpisie – również o najbliższym konkursowym!

To jednak nie wszystko.

Już dziś zapraszam Was również do rejestracji i udzielania się na prowadzonym przeze mnie psychologicznym forum Jedno Ja (klik). Na forum rozmawiamy nie tylko na tematy stricte psychologiczne, dyskutujemy o wszystkim, co nas cieszy i boli, pamiętając o podstawach kulturalnego wyrażania się. Choć Jedno Ja ma dopiero pół roczku, to już zyskało sympatię wielu użytkowników :)

Dlaczego warto zapisać się na forum Jedno Ja?

TYLKO użytkownicy forum mają możliwość aktywnego uczestnictwa w interesującym życiu tego wirtualnego miejsca. Rejestracja na forum będzie również jednym z warunków wzięcia udziału w nadchodzącym wielkimi krokami konkursie :D Rejestracja jest oczywiście bezpłatna i zajmuje dosłownie kilka chwil (żeby nie skłamać: 2-4 minuty). Aby zarejestrować się kliknijcie tutaj.

Jeśli jesteście tu od niedawna, mam nadzieję, że niebawem przekonacie się, że warto czytać PSYCHIKĘ.net i być członkiem społeczności Jedno Ja :)

Pozdrawiam, Marcin :)

2 komentarze:

Tom pisze...

Wszytko napisane zachęcająco. Z niecierpliwością czekam na ten konkurs :)

Marcin Hanke pisze...

@ Tom -
Mam nadzieję, że już zapisałeś się na newsletter PSYCHIKA.net i zarejestrowałeś na forum Jedno Ja :)

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...