Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

środa, 16 listopada 2011

Ziemia: tutaj mieszkamy [FILM]



Choć żyjemy w różnych rzeczywistościach psychologicznych, biologicznych i społecznych, w różnych strefach czasowych i na różnych kontynentach, wszystkich nas, ludzi, łączy jedno - Nasz Wspólny Dom Planeta Ziemia.


Zobaczcie porywający film stworzony dzięki zdjęciom wykonanym w okresie od sierpnia do października 2011 przez załogę międzynarodowej stacji kosmicznej. Nagranie wzbogacone zostało o bardzo przyjemną dla ucha muzykę. Film znalazłem na Antyweb a więcej o produkcji można przeczytać tutaj.

3 komentarze:

Ja, czyli: pisze...

Ziemia choc piekna, to tez niebezpieczna: tajfuny, tsunami, trzesienia ziemii, plus zanieczyszczenia srodowiska i bron atomowa. No ale nie mamy innego wyjscia niz zyc na niej w zagrozeniu i nauczyc sie znosic to cierpienie niedoskonalosci swiata w harcie ducha.

Anonimowy pisze...

Niestety film już nie dostępny...

Marcin Hanke pisze...

@ Anonimowy -
Dzięki za informację. Rzeczywiście film został usunięty z YouTube, na szczęście jest jeszcze na Vimeo. Miłego oglądania :)

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...