Jutro będzie koniec świata ;)Kiedy usłyszałem dziś tę wiadomość zamyśliłem się ...

Według samozwańczego proroka z USA, założyciela Radia Rodzina, Harolda Campinga ( jego biografia po angielsku tutaj ) jutro o godzinie 18:00 ma nastąpić koniec świata.


O przepowiedni możecie poczytać tutaj.

Tego typu przepowiednie zawsze wywołują u mnie ambiwalentne uczucia.
Z jednej strony mnie śmieszą, bo są dowodem na to, do jak wielkiej głupoty jest w stanie doprowadzić ludzka pycha.
Z drugiej strony przeraża mnie myśl, że z pewnością jest grupa ludzi, którzy NAPRAWDĘ w to wierzą.

No nic.
Trzeba korzystać z ostatniego dnia ;)

Jak spędzicie te "ostatnie chwile" ? 
Piszcie w komentarzach poniżej.

Jeśli chodzi o mnie ... chyba pogram sobie w WIEDŹMINA :D

Komentarze

 1. Słyszałam co nieco o tym panu i o jego przepowiedniach. Przepowiadał koniec świata już na wrzesień 1994 roku. I oczywiście według każdej tej przepowiedni mają uratować się tylko ci, którzy słuchają Family Radio, a wszyscy inni są w błędzie i powinni się do niego przyłączyć (co prawda nie mówi tego wprost, ale można to łatwo wyczytać między wierszami). Tego typu nauki są typowe dla rozmaitych sekt i kultów, choćby dla świadków Jehowy... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taa, tyle końców świata już przeżyliśmy.. jesteśmy nieśmiertelni xD Ciekawa jestem kto wymyślił ciągłe to gadanie i wymyślanie nowych to końców świata.

  OdpowiedzUsuń
 3. ..a ja aqrat mieszkam na takim końcu świata .. przed moim domkiem już tylko ..pustka ..pustka .. pustka ..I nawet kamieniem rzucam w dół..i nic ..Ostatnio się wkurzyłem i wrzucilem wiadro z wodą ..i tyż nic .. a telewizje to już dawno .. Ale i tyż nie wiem czy co to dało ..
  Każdy świat ma dwa końce,tak swoją drogą .. ten pierwszy i ten drugi .. Wesołe pozdroo ,jak najbardziejsze :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniec świata oczywiście nastąpi tylko, że żaden człowiek, ani nawet Aniołowie nie znają dnia, ani godziny. Każdy chrześcijanin to wie.

  Inna rzecz, że koniec (tego) świata nastanie dla każdego z osobna najpóźniej, kiedy umrze. Czysta biologia.

  Pozdrawiam i dzięki za pozytywny wpis na blogu, choć słyszałem, że mnie wczesniej(sprawa OPT) nieźle jechałeś na forum?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla kogoś na pewno to będzie koniec świata;] Albo wypadek samochodowy, zawał...

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie pie***lenie to tylko mogą w radiu mówić ja sie chodzę i śmieje i mowie ludzie bunkier budujmy bo jutro koniec swiata hehehe takie bzdury to tylko w telewizji i w radiu nie sluchajcie ich chca miec nowy temat by zarobic bo nie maja juz pomyslow ja swoj ostatni dzien wykorzystam na smianiu sie znich pzdr dla was:):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja polecam zainteresowanym przeczytanie dzienniczkow siostry Faustyny- tam znajduje odpowiedz jak mam postepowac aby dobrze sie przygotowac do Dnia Sadu Bozego. A tak naprawde nigdzie nie znajdujemy konkretnej daty Ponownego Przyjscia Pana Jezusa Chrystusa na ziemie aby sadzic Swiat Zywych i Umarlych. Mamy jednak powiedziane, ze Dzien Sadu Bozego bedzie poprzedzony znakami na niebie i ziemi- dzisiaj nic nie widzialam wiec ja mysle, ze to jednak jeszcze nie jutro....:) Naprawde poczytajcie dzienniczki a wszystko stanie sie odrobine jasniejsze...

  OdpowiedzUsuń
 8. każdego dnia następuje swojego rodzaju koniec świata dla pojedyńczych ludzi. Codziennie przecież ktoś dowiaduje się że w jego życiu coś bezpowrotnie sie skończyło; miłość, małżeństwo,pewien ważny etap w życiu. Każdego dnia ktoś z mieszkańców kuli ziemskiej dowiaduje sie że jest nieuleczalnie chory, że zmarł ktoś dla niego bliski, lub sam umiera. Codziennie zdażają się miliony "końców świata"

  OdpowiedzUsuń
 9. żyjemy :) a może już jesteśmy w Raju? ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. http://vsevidno.com/koniecswiata/koniec-swiata-2036.html

  koniec świata

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne