Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

czwartek, 2 grudnia 2010

Ponad 1000 fanów bloga na Facebooku i 1700 prenumeratorów powiadomień o nowych tekstach!
Kochani, jest mi bardzo miło oznajmić, że zainteresowanie blogiem PSYCHIKA.net wciąż rośnie.

To wspaniałe, że tak wiele osób interesuje się psychologią :D !!!


Już teraz strona bloga na Facebooku posiada ponad 1000 fanów, którzy - logując się na swoje konto - mogą na bieżąco śledzić nowe wpisy, komentować i uczestniczyć w dyskusjach. Myślę, że jest to fajna alternatywa dla tych, którzy niekoniecznie mają ochotę zostawiać swój ślad bezpośrednio na blogu.

Aby zostać fanem wystarczy być zalogowanym w serwisie Facebook i kliknąć przycisk "Lubię to" na widgecie obok lub przejść bezpośrednio na stronkę na Facebooku ( np. klikając tutaj ). Zapraszam wszystkich :)

Istnieje również możliwość zapisania się na powiadomienia o nowych tekstach na blogu PSYCHIKA.net poprzez czytnik RSS lub zwykły e-mail. W ten sposób ( czytnik + e-mail łącznie ) powiadomienia o nowych wpisach otrzymuje już ponad 1700 osób :D

Myślę, że posiadacze czytników RSS doskonale wiedzą jak dodać kanał bloga a zatem wyjaśnię w kilku zdaniach, jak można zapisać się na powiadomienia poprzez e-mail.

Rejestracji swojego adresu mailowego można dokonać korzystając z formularza nad notkami - a przebiega ona w kilku krokach.
Najpierw należy podać adres swojej skrzynki pocztowej i nacisnąć enter lub w przycisk poniżej  pola z adresem. Następnie - w nowym okienku, które samo wyskoczy - należy przepisać tekst z obrazka, a na końcu sprawdzić pocztę, odszukać mail od integralny@gmail.com i kliknąć w link potwierdzający subskrybcję :)
Od momentu pełnego zakończenia rejestracji będziecie otrzymywać maile z powiadomieniami zawsze wtedy, kiedy tylko pojawi się nowy tekst na blogu !

Bardzo się cieszę, że już teraz tak wiele osób wyraża sympatię wobec bloga, zostając fanem na Facebooku lub zapisując się na powiadomienia. To świadczy o tym, że chcecie czytać moje teksty i chcecie tutaj zaglądać :D

Oczywiście bloga można czytać bez rejestrowania się gdziekolwiek - to absolutnie nie jest wymagane !

Serdecznie dziękuję Wam wszystkim :D !!!


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

3 komentarze:

madzia :) pisze...

Marcin to my DZIĘKUJEMY Tobie za świetne ciekawe i mądre teksty!!! :) Psychologia jest fajna, dzięki Tobie wszyscy możemy lepiej poznać tę dziadzinę, a co za tym idzie lepiej zrozumieć samych siebie i otaczający nas świat.
Naprawdę wielki dzięki za tego bloga!!!

pozdrawiam i oby tak dalej :)

lavinka pisze...

A czytałeś to?
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,8725064,Dyktatura_szczescia.html?as=1&startsz=x

Pisane z perspektywy antyfreudysty, trzeba mieć to na uwadze, mocno stronniczy, jednak facet opowiada o mniej chlubnych stronach psychologii. Może coś napiszesz na ten temat? Jako inspirację podsyłam, nie zarzut oczywiście :)

Anonimowy pisze...

Gratuluję prężnego rozwoju, oby tak dalej!

just

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...