Najlepsza Notka na Blogu - Wasze typy cz. III

Kochani, to już ostatni dzień, kiedy możecie nadsyłać Wasze propozycje do KONKURSU na Najlepszą Notkę na Blogu PSYCHIKA.net.

Poniżej prezentuję trzecią część z Waszymi typami.


Jeśli chcecie dowiedzieć się na czym konkursu polega kliknijcie tutaj a jeśli macie ochotę poczytać wcześniejszej propozycje zobaczcie tu (część pierwsza ) i tu ( część druga ).

( Ewentualne typy, które nadeślecie jeszcze dziś do północy dopiszę w tej notce. )


Najlepsza Notka na Blogu wg Izabeli Szymańskiej

http://psychika.net/2010/09/powiedz-sobie-by-nie-robic-wiecej.html

Spodobała mi się ta notatka, bo... chyba zadziałał impuls ;) Jestem osobą, którą rządzą impulsy - nawet bez "przeszkadzajek". A gdy się skupię na czymś w rodzaju przeszkadzajki - wystarczy iskra, by ogień zapłonął...


Najlepsza Notka na Blogu wg Juliana

Witam Marcinie.

Jedną z najlepszych notek, którą czytałem jest: http://psychika.net/2009/06/prywatnosc-w-zwiazku.html. A dlaczego mi tak wpadła ona w oko? Ponieważ można się dużo ciekawych rzeczy z niej dowiedzieć, które pomogą w życiu z drugą połówką. Obecnie tylko raz byłem w związku i trwał on dwa lata, ale niestety rozpadł się on. Potrafiłem kochać drugą osobę nawet przesadnie, że mógłbym prawie wszystko dla niej zrobić i wg. mnie to moja zazdrość i troska o tą osobę zniszczyła ten związek. Na szczęscie nie użalałem się nad sobą. Odwiedziłem kilka razy psychologa, czytałem notki u Ciebie na blogu i uprawiałem sport. Ten ciekawy artykuł jak i wiele innych, które przeczytałem na twoim blogu pomagają mi zrozumieć świat w którym żyję i chętnie korzystam z twoich wskazówek w życiu.

Pozdrawiam
/Julian

Rozwiązanie konkursu 10 listopada !!!


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne