Gala Blog Roku 2009Choć minęło już trochę czasu, postanowiłem napisać kilka zdań na temat finałowej gali konkursu Blog Roku 2009. Jak wiecie, zostałem zaproszony na nią jako autor nominowanego bloga w kategorii Blogi Profesjonalne.


Impreza odbyła się 11 lutego 2010 roku w restauracji Foksal w Warszawie a poprowadził ją znany prezenter Olivier Janiak.

Program Gali składał się z trzech przeplatających się elementów: prezentowanie obrazu blogosfery w liczbach [prezenter czytał różne statystyki], wręczanie nagród blogerom przez Jurorów w poszczególnych kategoriach oraz występy rzeszowskiego zespołu muzycznego Pectus.
Po rozdaniu nagród wszyscy goście zostali zaproszeni na bankiet.


--
Jeśli chodzi o ideę wydarzenia to podoba mi się, że organizator konkursu Onet.pl promuje zjawisko blogowania nie faworyzując przy tym żadnej platformy blogowej [choć mógłby - np. swoją, na której zarabia]. To wielki plus dla tego konkursu.

Pomimo że PSYCHIKA.net nie zdobyła nagrody, to i tak bardzo się cieszę z nominacji Jurora Grzegorza Marczaka, autora popularnego technologicznego bloga Antyweb.pl.
Było to dla mnie duże wyróżnienie:)

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam, Czytelnicy, za wysłane przez Was eski na mój blog i gratuluje wszystkim Autorom zwycięskich blogów:)


Filmik z zapisem gali możecie sobie obejrzeć na stronach konkursu [tutaj].


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

 1. zdjęcie autora nominowanego bloga super!:)

  w ogóle jak cały blog!:)

  oby tak dalej!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Konkursów, zawodów, rankingów nie lubię chociaż sms_y wysłałam w podziękowaniu, że jesteś. Uważam, że najważniejsze jest czy masz czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie od razu wszystko przychodzi tak jak by sie chcialo ,ale blog spoko :-)
  Bede nadal jego obserwatorem a Wieksze sukcesy tez przyjda :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne