Konkurs na blog studencki 2009

Wraz z początkiem nowego roku akademickiego rozpoczyna się konkurs na najlepszy blog studencki - organizowany przez firmę Brand New Media wraz z portalem dlaStudenta.pl.

Aby wziąć udział w konkursie należy: (1) być studentką / studentem, (2) prowadzić bloga lub rozpocząć jego prowadzenie i (3) zarejestrować się na stronie konkursowej, przyporządkowując swój blog do jednej z trzech kategorii konkursowych: blog kobiecy, blog o IT lub blog o życiu studenckim.

Miło mi jest móc poinformować Was, że jednym z patronów medialnych konkursu jest - psychologiczny blog PSYCHIKA.net :)


- Blogi są coraz bardziej popularne, także wśród studentów, którzy chętnie uczestniczą i tworzą nowe media. Naszą uwagę zwraca profesjonalna treść blogów, zaangażowanie piszących oraz zintegrowane społeczności, które tworzą się w blogosferze. Misją konkursu jest popularyzacja idei blogowania i świadomego uczestnictwa w mediach - mówi Marta Mielczarek z Brand New Media, organizatorka konkursu.

Warto podkreślić, że patronem honorowym konkursu jest na pewno znany Wam z mediów Pan Profesor Jerzy Bralczyk, językoznawca a także... bloger :)

Chyba nie muszę Was przekonywać, że prowadzenie bloga może być bardzo pasjonujące :)

Mój blog patronuje kategorii konkursu jaką jest "życie studenckie", możecie zobaczyć znaczek w trzeciej kolumnie. Zasiadam również w gronie Jury :)

Konkurs potrwa do 15 stycznia 2010 roku.

Jako członek konkursowego Jury, podczas oceniania wezmę pod uwagę kilka kryteriów: zaangażowanie blogera, jego "lekkie pióro" i umiejętność zainteresowania prezentowaną przez siebie treścią czytelników, popularność oraz oprawę graficzną bloga.

Zajrzyjcie na stronkę http://blogstudencki.pl po więcej szczegółów konkursu. Przeczytacie tam również wywiad ze mną :D

Zapraszam do rejestrowania Waszych blogów o Waszych pasjach, życiu - niekoniecznie związanym z uczelnią - w kategorii "życie studenckie" :)

Blogi ukierunkowane szczególnie na tematykę kobiecą, proszę rejestrować w kategorii "blogi kobiece" a te o nowinkach technologicznych, komputerach i Internecie - w kategorii "blogi o IT".

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, pytajcie w komentarzach lub poprzez formularz kontaktowy na stronce konkursowej.

Mam nadzieję, że jako członek Jury będę miał sporo materiału do przeczytania :)

Powodzenia :D !!!


Patronami medialnymi konkursu są:

Interaktywnie.com, Notatek.pl, Kariera.com.pl. iWoman, Gazeta Studencka, Maturzysta, Dilemmas Magazine, Portal Praktyk, Wywrota.pl, Studenservis.eu, Radio Luz oraz blogi: kuchniaolicruz.bloog.pl, psychika.net, appleblog.pl, tomasz.topa.pl.


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

 1. Jaki jest mój blog? Kobiecy, studencki, czy pomieszaniem obu tych kategorii..

  OdpowiedzUsuń
 2. @ Cassia -

  Kasiu, na blogu poruszasz zagadnienia dotyczące Twojej pasji, jaką jest muzyka, a także dotykasz tematyki duchowości, związków, piszesz o emocjach...

  Proponowałbym Ci kategorię "blogi kobiece".

  Ostateczna decyzja należy jednak do Ciebie:)

  Wiele zależy też od tego, jaką tematykę zamierzasz rozwijać w czasie 3-miesięcznego trwania konkursu.

  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne