Nasza Matka Ziemia


Wszystkich nas łączy wspólny dom - urodziliśmy się i żyjemy na Ziemi.


Niedawno znalazłem w sieci filmik produkcji BBC, ukazujący piękno i różnorodność naszej planety. Nie mogłem się powstrzymać, aby nie umieścić go na PSYCHICE.net.

Serdecznie zapraszam Was do obejrzenia:)
Ziemia - to nasz wspólny Dom.

Nas tu obecnych ale i ...

naszych dzieci...

i naszych wnuków...

i prawnuków i prapraprapra...

A czy Wy, Czytelnicy PSYCHIKI.net, jesteście świadomi tego, że dbając o środowisko na co dzień, prowadząc prawdziwie ekologiczny tryb życia, dbamy o dobro ludzkości dziś i jutro ?Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

 1. żeby tak móc to wszystko zobaczyć na własne oczy...

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna nasza planeta
  film cudowny
  ale ma jeden feler ''jest bardzo krótki''
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny film,dopóki ludzie nie poczują się współodpowiedzialni za matkę ziemię, dopóty będą jej szkodzić.
  Kiedyś w dalekiej przyszłości znikną wszystkie fabryki,samochody,rzeczy zatruwające nasza ziemię.Matka natura sama oczyści się z brudów i śmieci,będzie to naturalny proces samooczyszczenia :-).Być może dla nas przykry w skutkach,jednak powróci do swej pierwotnej postaci,będzie czysto,a wokoło sama przyroda,łąki,lasy,góry i zdrowe plony!!Wszystko zacznie się na nowo.......

  OdpowiedzUsuń
 4. @ Agata, wspaniała wizja przyszłości jednak niestety nierealna. To my ludzie musimy dbać o Ziemię. A możemy to robić zmieniając nasze najprostsze nawyki. Globalna zmiana świadomości ludzkości zaczyna się od zmiany zachowania jednostki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marcinie-ależ ja moją wizję wiążę właśnie ze zmianą naszych nawyków!!Nic nie stanie się samoistnie!!Chodzi o to,że ludzie zaczną zmieniać swoje paskudne nawyki,które szkodzą środowisku,ale najpierw zmiany muszą zajść w nas!!W naszej ogólnozbiorowej świadomości.Musi nam ludziom zależeć na tym,właśnie ,musimy odkryć to co jest naprawdę istotne i najważniejsze tutaj na ziemi!!Ponieważ nie są to dobra doczesne, jak kupno jeszcze jednego nowego samochodu lub rzeczy materialnej,która jest tylko zagłuszaczem jakże ważnych procesów które dzieją w naszym wnętrzu!!
  Wydaje mi się,że troszkę będzie nas to kosztować i jak zwykle dopiero my ludzie zaczniemy myśleć ,kiedy będzie nad nami wisieć jakiś kataklizm lub zagłada która będzie wynikiem właśnie naszej ogólnej zbiorowej świadomości,czyli(zaśmiecanie,nienawiść,gromadzenie,chęć władzy,zazdrość itd.....)Te wszystkie trucizny umysłu ,naprawdę powodują spustoszenie w przyrodzie!!Wszystko się ze sobą łączy,a więc jeszcze daleka droga do domu :-).Myślę jednak,że coraz więcej jest ludzi przebudzonych,świadomych tego co się w okół nich dzieje i tak naprawdę już dziś zaczynają zmieniać w sobie pewne nawyki myślowe!!Będzie dobrze!!

  OdpowiedzUsuń
 6. @ Agato, dziękuję za doprecyzowanie myśli:) Dziękuję również za Twoje stałe komentowanie na moim blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuje,dla mnie to wielka przyjemność!!!

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne