Smacznego Jajka :)

Tak samo jak istnieją w przyrodzie zmieniające się i nawzajem uzupełniające pory roku wiosna-lato-jesień-zima tak każdy człowiek po okresie wytężonego wysiłku potrzebuje wytchnienia.
Regeneracji sił.
Życie goni, często nie mamy chwili, aby odpocząć, zatrzymać się, zastanowić, podjąć na spokojnie ważnych decyzji.
Święta Wielkiej Nocy są okazją do mentalnego zatrzymania się.
Oderwania od codziennego zgiełku. Wyścigu szczurów – prowadzącego do nikąd.
Życzę Wam, Kochani, aby Święta Wielkiej Nocy spędzane w miłej atmosferze razem z bliskimi były dla Was pozytywnym czasem, który umocni Was w przekonaniu lub też zasieje ziarno idei – że jesteśmy twórcami naszego życia, wpływamy na jego kształt i to my decydujemy o naszym szczęściu :)
Czasami naprawdę wystarczy niewiele, aby być szczęśliwym.
Wystarczy chcieć zmienić swoje życie na lepsze. Na spokojnie i świadomie.
Smacznego Jajka :)
Pozdrawiam
Integralny
PSYCHIKA.net
Dołączam się do życzeń.
OdpowiedzUsuńa autorowi życzę dalszej wytrwałości w pisaniu bloga!
pozdrawiam.
Serdeczne dzieki! Pojaw sie, prosze, i troche poczaszkuj. Matematyka i milosc. Psychologia. Rowna sie ilosc. Potrzebuje, prosze, gwozdzi z poznanskiego kartofliska. Sprobuj zrozumiec Berlusconiego. Potrzeba tych, sto siedemdziesiat, wzwyz. I to, by bylo, na tyle, bo wieta. Smacznego jaja! Amen.
OdpowiedzUsuńno to smacznego dla Ciebie i współkomentujących ;*
OdpowiedzUsuńPrzepraszam że tak późno ale życzę również wszystkiego najlepszego :) I kolejnej rocznicy bloga :)
OdpowiedzUsuń