Świat jest piękny...
... jeśli nauczymy się patrzeć na niego pozytywnie :) A jeśli nie dowierzacie, że jest to możliwe, obejrzyjcie ten filmik.

Prawda, że śliczny?

Jest to reklama czegoś tam (bez żadnych przelewów na moje konto), ale mniejsza z tym.

Filmik mnie po prostu urzekł.

Od kiedy mam szybkiego neta (4 mega) – oglądam wiele filmików na You Tube'ie i powiem Wam, że niektóre są naprawdę interesujące.


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

 1. Polecam cały film The Secret! Zobaczyć go można np. Tutaj

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam Ci Ushuaia Nature, niemalże namacalna, świetnie wyprodukowana, zapierająca dech w piersiach produkcja, mająca coś niezwykłego i bardzo autentycznego w swojej 'surowości'.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie The Secret to kpina, taka pop filozofia szczęscia. Ciekawe i mądre rzeczy powyciągane i podane niestety w sposób, który być może zniechęci wielu ludzi do zastanowienia się nad pewnymi wartościowymi sprawami, po pierwszej weryfikacji przez życie magicznego 'secretowego' myślenia. Raczej smutne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam filmu The Secret. Po prostu spodobało mi sie to ujęcie natury - na zaprezentowanym filmiku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, ujęcia są swietne, piękne.

  OdpowiedzUsuń
 6. @anonimowy: "The Secret" opisuje coś, co znane jest wszystkim ludziom od wieków - że wiara czyni cuda. Bo niby co to jest? Wierzysz, że coś osiągniesz, to wszystko się w Tobie mobilizuje, aby to zrobić. No jasne, że można podać do wiadomości, iż jakieś tam-badania a'la psychologia mówią, iż najbardziej się udaje to, na co się średnio nastawiamy. Ale nie o to chodzi. Cały film jest świetny - co prawda, możliwe, że jest zrobiony w zbyt sensacyjny sposób, ale... Zmusza do myślenia, oj, zmusza. Bronię tego filmu, bo faktycznie jest w nim pokazane, iż nasze nastawienie do życia je po prostu tworzy. A niby nie? Masz dowody na to, że jest odwrotnie?
  @integralny: proponuję, abyś obejrzał ten film dla samego stwierdzenia, jak bardzo prawdziwy jest ten film z punktu psychologii. Mnie osobiście bardzo się spodobał poprzez właśnie tego typu wstawki - wiadomo, autorzy starali się wyrwać z widza jakieś uczucia, ale mniejsza z tym; i masz rację - świat jest piękny, jeśli nauczymy się patrzeć na niego pozytywnie, a zapewniam, że to nie jest wcale taka łatwa sztuka, bo łatwiej uzależnić się od dołowania. Osobiście po tym filmie stwierdziłam, że warto w siebie uwierzyć, no i zachęcił mnie do tego, aby w końcu nauczyć się optymistycznie patrzeć na życie. Świat jest taki piękny!

  OdpowiedzUsuń
 7. @aleandra san

  Chyba się zle zrozumieliśmy. Powiem inaczej. Zamiast lizać lizaka przez ładny papierek, poprostu go odpakuj. Zapewniam Cię że zyskasz, a nie stracisz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przejrzałem The Secret skaczac od sceny do sceny... Póki co nie będę się o nim wypowiadał. Jak znajdę czas, to przeanalizuuję go powoli i uważnie.

  Jeśli mnie jednak intuicja nie myli, to film ten jest jeszcze jednym powierdzeniem narodzenia sie tendencji w nauce, jaką zauważyłem... Ale o tym - może za jakis czas w nowej. pełnej notce na PSYCHICE.net !!!

  Pozdrawiam wszystkich fanów pięknych ujęć NATURY :) My ludzie, wyrwalismy się z niej... Nie ma już powrotu... Bo - myślimy... Może dlatego tak nam sie podoba...


  Jak Wam mija 1. Dzień Wiosny? Bo w Poznaniu piekna pogoda, ale lekko zimno wieje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. @aleandra san

  The secret jest moim zdaniem swoista pornografia optymistycznego myslenia

  OdpowiedzUsuń
 10. @anonimowy: pozdrawiam :)
  ps.: mój brat zwizualizował sobie 20 tys., dostał zlecenie na 15 tys. :P Rzecz działa :))

  OdpowiedzUsuń
 11. @aleanda san

  Szczęście jest tam gdzie właścwie umiejętności napotykają właściwą okazję jak mawiał Pausch. Ja jednak pozostanę przy tej wersji. Pozdrawiam :).

  OdpowiedzUsuń
 12. wspaniały blog, wiele mądrych artykułów, w których zwraca się uwagę na różne sprawy trafiając w samo sedno, oby tak dalej powodzenia

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli chodzi o The Secret to parę lat temu był dużo lepszy filmik go promujący: http://www.youtube.com/watch?v=phL0RLKL8bc
  Pamiętam, że przez baaardzo długi czas go codziennie rano oglądałem na telefonie :)
  Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 14. Świat jest piękny a ludzie są wspaniali
  http://www.youtube.com/watch?v=yBKJIG6F_gw

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne