Dzień Kobiet - życzenia dla Czytelniczek bloga PSYCHIKA.net

Kochane Panie, dziś Wasze święto...


...życzę Wam: uśmiechu na co dzień, pokory ducha wobec nieustannie zmieniającego się świata, umiejętności dostrzegania w życiu możliwości prowadzących Was do Waszego osobistego rozwoju, zadowolenia z relacji interpersonalnych, ze związków, zadowolenia z pracy i hobby.

Każda z Was jest wyjątkowa, i tak samo każda z Was ma swoje indywidualne potrzeby, życzę Wam z całego serca, aby spełniły się Wasze marzenia.

Dziekuje Wam, Panie, że czytacie mojego bloga.


Oby ten Dzień - stał się dla nas wszystkich okazją do refleksji, jak bardzo kobiece spojrzenie na otaczajacą nas rzeczywistość jest potrzebne, by bronić pokoju na Ziemi, by uczyć się budowania kompromisów - w duchu porozumienia i wzajemnej akceptacji...

Wszystkiego najlepszego, Drogie Panie!


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

 1. Aaaale ładnie napisane :)
  Dziękuję Ci bardzo, Marcinie :) Piękne życzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za życzenia nic, tylko dziękować. ALE...
  Dzisiejszego dnia składam życzenia wszystkim facetom z okazji Dnia Kobiet. Nabijam się. Dlaczego? Bo stwierdziłam, że jest on bardziej potrzebny facetom, niż kobietom. :] A w sumie i tak nie zmienia on nic w naszym życiu... Kobiety jak mniej od facetów zarabiały, zarabiają, tak będą zarabiać w najbliższym czasie tyle samo...

  OdpowiedzUsuń
 3. Samotni ojcowie jak mieli problemy z uzyskaniem praw do wychowywania dzieci, tak pewnie będą mieli dalej - także zgadzam się, zapewne od jutra niewiele się zmieni ;-)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne