Czy Ty też lubisz czytać blog PSYCHIKA.net?
Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.000 zapisanych już osób. Będziesz na bieżąco z tym, co nowego w psychologii.


Po wpisaniu maila przepisz kod z obrazka a następnie sprawdź skrzynkę i potwierdź Twoje zgłoszenie. Marcin

niedziela, 8 marca 2009

Dzień Kobiet - życzenia dla Czytelniczek bloga PSYCHIKA.net

Kochane Panie, dziś Wasze święto...


...życzę Wam: uśmiechu na co dzień, pokory ducha wobec nieustannie zmieniającego się świata, umiejętności dostrzegania w życiu możliwości prowadzących Was do Waszego osobistego rozwoju, zadowolenia z relacji interpersonalnych, ze związków, zadowolenia z pracy i hobby.

Każda z Was jest wyjątkowa, i tak samo każda z Was ma swoje indywidualne potrzeby, życzę Wam z całego serca, aby spełniły się Wasze marzenia.

Dziekuje Wam, Panie, że czytacie mojego bloga.


Oby ten Dzień - stał się dla nas wszystkich okazją do refleksji, jak bardzo kobiece spojrzenie na otaczajacą nas rzeczywistość jest potrzebne, by bronić pokoju na Ziemi, by uczyć się budowania kompromisów - w duchu porozumienia i wzajemnej akceptacji...

Wszystkiego najlepszego, Drogie Panie!


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

3 komentarze:

eminesia pisze...

Aaaale ładnie napisane :)
Dziękuję Ci bardzo, Marcinie :) Piękne życzenia.

Anonimowy pisze...

Za życzenia nic, tylko dziękować. ALE...
Dzisiejszego dnia składam życzenia wszystkim facetom z okazji Dnia Kobiet. Nabijam się. Dlaczego? Bo stwierdziłam, że jest on bardziej potrzebny facetom, niż kobietom. :] A w sumie i tak nie zmienia on nic w naszym życiu... Kobiety jak mniej od facetów zarabiały, zarabiają, tak będą zarabiać w najbliższym czasie tyle samo...

triskaidekafil pisze...

Samotni ojcowie jak mieli problemy z uzyskaniem praw do wychowywania dzieci, tak pewnie będą mieli dalej - także zgadzam się, zapewne od jutra niewiele się zmieni ;-)

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...