Będę pisał o tipsach i silikonowym biuście

Niektórzy zagorzali blogerzy wielokrotnie przysięgają w swoich „blogowych twierdzach”, że „lekka” tematyka typu szminki, koraliki i wypasione telefony komórkowe nie ma i nigdy nie będzie mieć miejsca na ich wielce poważnych, nadmuchanych pychą blogach.

Dla mnie zawodowym grzechem byłoby omijać szerokim łukiem takie tematy, bo psychologia zajmuje się każdą sferą ludzkiego życia.


Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, jak oglądalność mojego bloga rośnie. Jest to dla mnie potwierdzenie, że to co robię ma sens i odnajduje Wasze uznanie.

Dbam o merytoryczny poziom każdej notki, co nie oznacza, że będę zamykał się w akademickiej klatce.


Mój blog jest blogiem psychologicznym, jednak nie zmienia to faktu, że nie będę pisał na nim także na tematy popularne. Przecież dotykają one każdego z nas. Nie chcę zrobić z PSYCHIKI.net Pudelka, bo nie tędy droga – jednak nie będę całkowicie unikał tematyki o dragach, szybkim seksie i drogich samochodach.

Jestem człowiekiem raczej skromnym, jednak walczę ze sztywnym myśleniem i uleganiem powszechnym stereotypom, że na przykład Właścicielka Silikonowych Piersi musi być PUSTA I GŁUPIA a dziewczynki i nastolatki dbające o swój wygląd, godzinami rozmyślające nad kolorem szminki i tipsami – mają poważne problemy ze swoją psychiką. Z kolei chłopcy mający od najmłodszych lat do czynienia z super zabawkami – to rozpuszczone bachory i nic więcej. A w przyszłości szowinistyczne świnie.

Nieprawda! Każdy człowiek jest wyjątkowy i do każdego trzeba podchodzić „na nowo”, bez uprzedzeń i niemądrych teorii czy przesądów, które wszyscy powtarzają.

Będę odkrywał każdego człowieka – indywidualnie. Dlatego będę pisał o wszystkim.

Nawet o tipsach i silikonowych piersiach.Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

 1. W takim razie najpierw zajmij się tym CZYMŚ...
  http://wiadomosci.onet.pl/1911061,12,najwiekszy_biust_swiata_padl_rekord_guinessa,item.html

  Akurat jak na zawołanie, wiadomość z wczoraj ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. od dawna wiadomo, że stawianie embarga na jakiekolwiek tematy to głupota i ograniczanie się. nie można tego robić, jeżeli chce się być dobrym blogerem.

  OdpowiedzUsuń
 3. To czekamy na notki. Możesz je także okrasić fotkami :) ale jeśli biusty będą silikonowe, to błagam!!! fotkami w ubraniu :))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. @ rysielec "od dawna wiadomo, że stawianie embarga na jakiekolwiek tematy to głupota i ograniczanie się. nie można tego robić, jeżeli chce się być dobrym blogerem."

  No proszę, od dawna - a ja tego nie wiedziałem ;-) Sam mam tematy, których raczej z pewnych względów ruszać nie będę; także niestety nie będę wg Twoich kryteriów dobrym blogerem... Oj, jaka szkoda ;-) Osobiście wychodzę z założenia, że każdy pisze o tym, o czym chce i nie pisze o tym, o czym nie chce - i może być dobrym blogerem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozumiem intencję autora, niemniej jeżeli ktoś w naszych realiach poświęca kilka godzin na wybór wspomnianego odcienia, to najwyraźniej nieco nie przystaje do tychże realiów. Kto ma czas, pośród tylu ważniejszych rzeczy na takie pierdy? Dla mnie to dowód na to, jakie kto ma priorytety. I niestety...ale sposób w jaki się nosimy nierzadko wiele o nas mówi. Wiele, chociaż nie wszystko.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne