Dlaczego tak bardzo polubiłem blogowanie?

Blogowaniem interesuję się od ładnych paru lat (pisałem o tym w notce „Nie prowadzę bloga dla pieniędzy”), jednak to dopiero idea bloga PSYCHIKA.net sprawiła, że naprawdę się w to wciągnąłem.

Opowiem Wam dzisiaj, dlaczego tak bardzo polubiłem blogowanie.


1. Ekspresja mojej twórczości

A owszem, uważam, że artystą się bywa a nie jest – a blogowanie – to jedna z form przejawu artyzmu:) Czasem wyższych, czasem niższych lotów (zależnie od dnia) – jednakże zawsze jest to przejaw mojej kreatywności. Kocham psychologię i w połączeniu z moją pasją pisania – każdego dnia rodzi się dla Was i dla mnie Nowa PSYCHIKA.net. Każdego dnia jest inna, choć ta sama domena, choć podobna koncepcja – to uwierzcie na słowo, przechodzi ona nieustanną metamorfozę w mojej głowie:) Tworzę ją nawet kiedy śpię:) bo wiele moich przemyśleń – uzewnętrznia się właśnie na tym blogu.

2. Sposób na nawiązanie wielu ciekawych kontaktów

Od chwili, gdy zacząłem blogować nawiązałem wiele ciekawych kontaktów. Sporo z nich to kontakty typowo internetowe, nie mniej jednak – są one dla mnie wartościowe i nie wykluczam spotkania w nie-wirtualnej rzeczywistości. Jeśli uważacie podobnie jak nasz były premier, że internauci to ludzie spędzający czas w necie głównie na oglądaniu pornografii – to się grubo mylicie. W sieci można poznać wiele ciekawych osób, przedstawicieli różnych branż, reprezentujących wiele oryginalnych stanowisk.

3. Autopromocja

Blogowanie jest dla mnie też po części strategią autopromocji, czy chcę tego czy nie. Jak już wspomniałem w punkcie drugim, zdobyłem wiele fajnych kontaktów dzięki blogowi. Tutaj pójdę jednak o krok dalej, i powiem Wam, że darzycie mnie coraz większym zaufaniem – jako człowieka i jako przyszłego psychologa, co mnie bardzo cieszy i za co serdecznie Wam dziękuję.

Również wstępnie serwisy publicystyczne zwracają się do mnie z propozycjami współpracy, którą mam nadzieję stopniowo pomyślnie rozwijać.

Jednym słowem: blogowanie to jest to! Jeśli jeszcze nie macie bloga, a macie ochotę popisac na temat, który szczególnie Was interesuje, albo po prostu popisać dla samego pisania - to gorąco polecam Wam serwis Blogger.com należący do Google, moim zdaniem najlepszy serwis blogowy:)

Dzięki, że czytacie mojego bloga, bo choć mam wielką frajdę z samego tworzenia, to czerpię również wiele satysfakcji z tego, że to, co robię znajduje Wasze uznanie:)


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

 1. Mógłbyś coś napisać o "miłości", zadurzeniach nastolatków? O tym tak bardzo dziś modnym chodzeniu ze sobą w wieku nawet 12 lat?
  Bardzo proszę :) Blog jest bardzo ciekawy, regularnie na niego wchodzę i jestem ciekawa, co na ten temat myślisz. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. @ Marszu -

  Tak jest! :)


  @ Anonimowy -

  Pomyślę... Póki co w mojej "poczekalni notek" jest tekst o związkach, jednak chodzi w nim o związki troszeczkę starszych osób...

  Poruszyłaś bardzo ciekawe zagadnienie i jak coś wymyślę / natknę się w literaturze, to napiszę... :)

  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za regularne czytanie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Haj, mam pytanie które trochę odbiega od tematu posta ale bardzo zależy mi na odpowiedzi na nie. Chciałabym się dowiedzieć jak można dostać się na psychologię sądową? W sensie czy musiałabym iść na prawo a później dopiero na psychologię sądową czy mogłabym pójść na psychologię a później specjalizację psychologia sądowa?

  OdpowiedzUsuń
 4. @ Anonimowy -

  Jest to ścieżka specjalizacyjna w ramach psychologii.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne