Spokojnych Świąt:)

Różne okoliczności stwarzające powody do spotkań rodzinnych – wymagają czasem ogromnych przygotowań. Tak samo jest ze Świętami.

Nim usiądziecie do wigilijnego stołu, nim odpoczniecie w Święta, prawdopodobnie wiele się napracujecie, by stworzyć odpowiednią zewnętrzną otoczkę tych kilku dni.

Czy warto?


Zastanówcie się, co jest najważniejsze podczas tych Świąt?

Oczywiście, stół, choinka, prezenty – to nieodłączne elementy tradycji, naszej kultury, która jest w nas silnie zakorzeniona.

Jeśli jednak zbyt mocno przywiążemy się do poczucia, że Święta te mają być nad wyraz świąteczne, jeśli to wewnętrzna presja stworzenia super miłej atmosfery przejmie kontrolę nad naszym funkcjonowaniem – to jaki jest wewnętrzny sens tego wszystkiego?

Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla wszystkich Was – okresem, kiedy choć przez chwilę będziecie mogli odetchnąć i na spokojnie zastanowić się nad tym, co w Waszym życiu jest najważniejsze, abyście szczęśliwie kroczyli Waszą niepowtarzalną ścieżką samorealizacji.

To „tylko” i „aż” Święta. Tylko, bo trwają tak krótko, aż, bo tak wiele niosą.

Przeżyjcie je – na spokojnie.

Z całego serca Wam tego życzę.

Integralny


---
Kilka refleksji o Świętach również w tej notce. A już w piątek pojawi się kolejny tekst na PSYCHICE.net, dzięki któremu dowiecie się czym jest Jasne Światło Rzeczywistości:) Zapraszam do regularnego czytania mojego bloga:)


Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne