Kilkudniowy „odpoczynek” od pisania

W końcu przyszedł taki dzień, kiedy świadomie podejmuję decyzję i – planuję spędzić kilka dni daleko od komputera – a tym samym robię przerwę również od pisania na PSYCHICE.net.


Napisałem w tytule notki, że zapowiadam „odpoczynek” od pisania – w cudzysłowiu – ponieważ nigdy nie traktowałem pisania artykułów / notek na PSYCHIKĘ jako czegoś męczącego, a więc właściwie nie mam od czego odpoczywać;)

Planuje te kilka dni spędzić obcując z naturą, morzem, zapachem świeżego powietrza...

Dlatego - do przeczytania w przyszłym tygodniu! Na pewno będę miał Wam wiele do opowiedzenia. Już teraz kłębią mi się w głowie myśli, które aż się rwą, aby zostały spisane i opublikowane. Wrzucone do sieci, oczekujące feed backu w postaci Waszych komentarzy a może tylko zaistnienia „ot tak”. Służące pomocą cierpiącym lub gubiącym się w natłoku informacji z różnych sfer, a może czytane dla rozrywki, oderwania się od rzeczywistości – lub też głębszego jej zrozumienia. Różne są przyczyny pisania przeze mnie notek, różne są powody czytania ich przez Was. Jedno jest pewne – wracam niebawem ze świeżymi spojrzeniami na otaczającą nas obiektywną „prawdziwość tego świata” i wypełniającą mnie rzeczywistość psychiczną.


Po regeneracji sił – na łonie natury, myślę, że moje pomysły będą jeszcze bardziej zintensyfikowane i trafne.

Robię przerwę tylko od pisania.

Nie od myślenia.

Pozdrawiam wszystkich Czytelników! „Do przeczytania” w przyszłym tygodniu!Pozdrawiam

Integralny
PSYCHIKA.net

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne