Ibuprom IQ


Każdy z nas chciałby być bystry, inteligentny, chciałby posiadać dużą wiedzę opakowaną w świetną pamięć. Naukowcy już śpieszą na ratunek - zażyj po prostu modafinil.


Specyfik ten powstał jako próba rozwiązania problemu długich lotów amerykańskich pilotów wojskowych. Deprywacja snu powodowała zmiany w percepcji rzeczywistości, błędne decyzje, spowolnienie reakcji… ogólnie nic miłego jak się jest nad artylerią wroga :> Dotychczas kierujący powietrznymi maszynami ludzie, by zachować przytomność, uwagę i bystrość zachowań, brali dextroamfetaminę. Modafinil jest o tyle lepszy, że nie powoduje mdłości, przewidzeń, bólów głowy, niestrawności, duszności, kłopotów z pęcherzem, suchości skóry, katalepsji… jest to też środek od którego trudno się uzależnić.

Piloci więc przestawiają sie powoli na zażywanie nowszego środka pobudzającego. Specyfik ten został też przetestowany przez studentów przed sesją :> Duże zainteresowanie sprawiło, że Cephalon w Frazer, Pennsylwanii, firma która stworzyła lek, czeka na pozwolenie do produkcji armodafinilu - silniejszej wersji swojej młodszej siostry.

Tak czy inaczej - ten kognitywny wzmacniacz stanie się stałym elementem jadłospisu ludzi którzy chcą poprawić swoje możliwości umysłowe. Kolejna tabletka którą będziemy łykać każdego poranka :>

Twórcą tego tekstu jest Jędrzej Kamiński i został on pobrany za zgodą autora ze strony neurotyk.net

Komentarze

 1. Bardzo dziękuję za komentarz na: surrealistyczna.blog.pl

  Link juz dodałam u siebie(;

  ---
  Kolejna tabletka, zwykła codzienność. Ludzie zaczynają przekraczać granice, które niestety najczesciej przekracza sie tylko raz.

  pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, również widniejesz już w moich linkach:)
  -----
  Oczywiście jest możliwość powrotu po przekroczeniu tej granicy. Potrzebna jest jednak silna motywacja. Pozdrawiam. Marcin.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,

  Dzięki za komentarz, dodałem właśnie linka do Twojej strony na swoim blogu. Na pewno tu jeszcze zajrzę, bo psychologia także leży w kręgu moich zainteresowań i jest przydatna w staniu się bogatym :)

  Pozdrawiam,
  Bartek

  OdpowiedzUsuń
 4. Bartek - to prawda.
  Psychologia pomaga zrozumieć nam siebie na tle zdarzeń - a ta wiedza jest nieodzowna w przypadku świadomego dążenia do pomnażania kapitału.

  Również jesteś już w moich linkach.
  Pozdrawiam. Marcin.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachęcam Ciebie Bartku i wszystkich bloggerów do rejestrowania się w systemie Technorati.com

  Dzięki temu systemowi można łatwiej nawiązać tematyczne znajomości.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Proszę o kulturalne wyrażanie swoich poglądów. Nie akceptuję wulgaryzmów i chamstwa.

Dziękuję i zapraszam ponownie.

Popularne posty z tego bloga

Jak zapomnieć o EX?

Zdrada w związku boli - i jest to naturalne